DESTEK SÜRECİ

1 İnterneti kontrol et.
2 Telefon bağlantısını gözden geçir.
3 Bakiyeni kontrol et.

Halen sorun yaşıyorsanız 0312 431 31 13 veya info@dogustelekom.com.tr adresinden destek alabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmts 9:00 - 18:00
Pazar günleri sadece randevu ile.
İnsan Kaynakları

Çalışma kültürümüzün ortak prensiplere dayandırılmasının, hedeflerimize ulaşmamız ve şirketimizin geleceğini sağlam temellere oturtabilmemiz açısından çok önemli olduğunun bilincindeyiz.

Bu bilinç ile çalışanlarımızın; Gelecekteki sektörel koşullar ve şirket hedeflerimiz doğrultusunda ORTAK ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ ve bunları somutlaştıran DAVRANIŞ BİÇİMLERİMİZİN neler olması gerektiği konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmaları çok önemlidir.

Doğuş Telekom olarak çalışanlarımızı;

İş planlarımız doğrultusunda şirket değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, şirketlerimizi geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz. Doğuş Telekom olarak geleceğimizi birlikte şekillendireceğimiz için heyecan duyuyor, hep birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Saygılarımızla,

Ücret ve Yan Menfaatler;

Ücret ve ek menfaatler politikamız; kişilerin işe yaptıkları katkı, aldıkları sorumluluklar, bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirmek için gerekli olan bilgi-beceri, yetkinlik, eğitim ve iş tecrübelerini temel alır. Adil ve rekabetçi bir sistem oluşturmak amacıyla Şirketimizde iş büyüklüğü, bireysel katkı, iş hedeflerine ulaşma ve yetkinlikler ödüllendirilir.