DESTEK SÜRECİ

1 İnterneti kontrol et.
2 Telefon bağlantısını gözden geçir.
3 Bakiyeni kontrol et.

Halen sorun yaşıyorsanız 0312 431 31 13 veya info@dogustelekom.com.tr adresinden destek alabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmts 9:00 - 18:00
Pazar günleri sadece randevu ile.

STRATEJİK HEDEFLER

Doğuş Telekom olarak sürekli güncellenen inovasyon ile dikey entegrasyona dayalı fark yaratarak, Türkiye Telekom piyasasında en az %25 pazar payına ulaşmak, Sürekli değer yaratarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydederek , Türkiye’nin vazgeçilmez Telekomünikasyon şirketi olmak, Komşu ülkelerde Telekom sektöründeki fırsatları izlemek ve değerlendirmek. Telekom piyasasında yurtiçi ve yurtdışı bağlantılar kurmak gibi stratejik büyüme hedeflerine sahibiz.

Maliyet Azaltma

Türkiye piyasasında rekabette saygın bir şirket olarak faydayı kullanıcı odağında tutmak.

Yeni Ürün Yaratma

Sistemsel olarak piyasade güncel kalmak ve üstüne her zaman yeni şeyler eklemek.

DOĞUŞ TELEKOM HEDEFLERİ, BAŞARIMLARI

Doğuş Telekom olarak hedeflerimize ulaşmak amacı ile geçirdiğimiz süreçler

2009 › KURULUŞ
2010

YOLUN BAŞI...

Kurulduğu günden bugüne bayi ağını genişletip, en kaliteli servisleri müşterilerine yaygın olarak sunmayı hedefleyen Doğuş Telekom 2010 yılı ilk 6 ayında yaptığı çalışmalarla bayi sayısını hedeflenen sayının çok üzerine çıkarmayı başarmıştır.

2012

ars+ PBX SANTRAL İÇİN İLK ADIMLAR

2012 yılından bu yana geliştirmekte olduğu ars+ Cloud PBX platformu 2013 yılında aktif sektörel pazarda testlerine başlamıştır. ars+ Cloud PBX ile hali hazırda Eğitim kurumları, Sağlık kuruluşları, Kamu kuruluşları olmak üzere Türkiye’de her sektörde kullanılmakta ve geliştirilmeye devam etmektedir. ars+ Cloud PBX Türkiye’deki ilk Multi-tenant(Çoklu kiracı) ünvanını almış bulut santral çözümüdür. ars+ İletişim Sistemleri sektördeki bir çok hizmete ve yazılıma öncülük edip, Türkiye iletişim sektöründe yeni bir akımın başlamasına yardımcı olmuştur.

2015

SEKTÖRDE FARK YARATMA İSTEĞİ

DOĞUŞ TELEKOM Ar-Ge ekibi hali hazırda bulunan ürünleri üzerinde geliştirmeye yapmaya devam ederek, Türkiye şartlarının aynı zamanda dünya trendlerinin takipçisidir. Sektörel yazılımlar ve butik çözümler üretmekte olup, İş yazılımları ve iletişim sektörünü müşteri gözüyle görerek, otomasyon ergonomisindeki hedefi haline getirmiştir. 2015 yılı itibariyle kendi IP-Cetrex çözümünün geliştirmelerine başlayarak küçük, orta ve büyük işletmelerden sonra Endüstriyel pazarda da yerini almıştır.

2018

HEDEFLERİNE ULAŞTIKÇA DAHA ZORU İSTEYEN YAPI

Yerel ve uluslarası piyasada kendi kanıtlamış, bir çok çözüm ortaklığı kurmuş ve geliştirdiği sistemleri daha da ileriye taşımaya kararlı olan firmamız ürettiği ürünler ile pazarda bulunan bütün sistemlere rakip olduğu ve hatta ilerisinde olduğunu kanıtlamıştır.

GÜNÜMÜZ

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Stratejik hedeflerimize ilerlerken ileri görüşlü, yenilikçi, kazan-kazan politikası ile ülke yararı için çalışan bayi ve/veya çözüm ortağımız olmak ister misiniz?